Haber

Ajans 64. bölüm fragmanını ima etti: ‘Serviste aksama var, sizi uyarmaya geldim!’

Teşkilat 64. bölüm fragmanında harekat yönetiminin bizzat Halit Başkan’a bağlı olduğu vurgulanırken, bu kez savunma sanayini hedef alacakları belirtiliyor. David Hartley, ‘Hala füze sistemiyle uğraştığımızı sansınlar’ diyerek sağı solu göstermeye çalışacaklarını duyuruyor.

Teşkilat’ın operasyonu başarıyla sonuçlansa da Ömer ve Zehra peşlerindeki düşmanlar yüzünden rahat bir nefes alamadı. Frederick’in Türk istihbaratının elinde olduğunu öğrenen Hartley, ekibi Kuzey Irak’tan uzak tutmak için tüm gücünü seferber eder.

Yavaş yavaş düşmanına ulaşmaya çalışan Efkar için artık harekete geçme zamanı gelmiştir. Space ve Gürcan yeni bir çıkış planı üzerinde çalışırken; Ömer ve Zehra’nın içinde bulundukları baskıdan kurtulma çabaları onları tehlikeli bir yola sokacaktır.

Burak Arlıel’in yönettiği Teşkilat’ın oyuncu kadrosunda; Murat Yıldırım, Deniz Baysal Yurtcu, Gürkan Uygun, Turgut Tunçalp, Levent Can, Yunus Emre Yıldırımer, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say, Ergün Metin, Seren Deniz, Yunus Narin, Atılay Uluışık, Cansu Büşra Tuman, Ebru Nil Aydın, Hande Dilan Hancı Ela Naz Koçak’ın oynadığı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu