Haber

BELBİM’den İstanbulkart açıklaması: Kullanıma kapatılacak

30 Nisan 2023 prestijiyle Belbim, İstanbulkart Kullanım Koşulları ve Çerçeve Sözleşmesi’nin yürürlüğe gireceğini duyurdu.

3 YIL KULLANILMAYAN KARTLAR KAPATILDI

Belbim’in vatandaşları sözleşme ile ilgili bilgilendirdiği e-postalarda; “İstanbulkart Çerçeve Sözleşmesi 30.04.2023 tarihi itibariyle yürürlüğe girmek üzere yenilenmiştir. 6493 Sayılı Kanun uyarınca Yürürlük tarihine kadar herhangi bir bedel ödemeden Çerçeve Sözleşmeyi feshedebilirsiniz. Fesih talebinizi iletmezseniz bu süre içinde değişikliği kabul etmiş sayılırsınız.”ifadeleri kullandı.

ÇERÇEVE SÖZLEŞMENİN KAPSAMI PAYLAŞILDI

BELBİM Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. İstanbul toplu ulaşımında 1987 yılından beri Ar-Ge ile faaliyet gösteren “Elektronik Ücret Tahsilat Sistemi”nin kurucusudur. Firmamızın tamamen yerli ve milli yazılım teknolojisi ile geliştirdiği bu sistem; Doğru ve güvenilir işlem altyapısı ile çeşitli segmentlere elektronik para ve ödeme hizmetleri sunmaktadır. Ön ödemeli elektronik para kartı her noktada elektronik fiyat tahsilat sistemine entegre edilmiştir. “İstanbulkart”Güvenli, kolay, hızlı ve konforlu ödeme seçeneği sunulur.

dosemealtihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu