Yaşam

Şahan Gökbakar 6 Masa için özel bir video hazırladı: Gidecek yerin var mı?

DÜZGÜN Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu ile görüşmesinin ardından 6’lı masaya döndü. 6 lider Saadet Partisi’nin dün ev sahipliği yaptığı toplantının ardından Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Kemal Kılıçdaroğlu’nu Millet İttifakı adayı olarak açıkladı. Açıklamanın ardından Şahan Gökbakar’dan dikkat çeken bir paylaşım geldi.

“GİDECEK YERİNİZ VAR MI?”

6 Masa için özel bir görsel hazırladığını söyleyen Şahan Gökbakar, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, “Gidecek yeriniz var mı? Son 3 gün saçmalıklardan klip çektim.” Gökbakar’ın paylaşımı kısa sürede binlerce kez görüntülendi.

“CURCUNA BİTTİYSE DEPREM GÜNDEMİNE DÖNELİM”

Şahan Gökbakar ise Twitter hesabından yaptığı paylaşımda deprem gündemine geri dönülmesi gerektiğini ve depremzedelere yardımların devam etmesi gerektiğini söyledi. Gökbakar yaptığı paylaşımda, “Evet bakalım. Bu kargaşa biterse ülkemizin asıl gündemi olan deprem ve depremzedelere dönelim. Yaralarının bir an önce sarılması gereken yüzbinlerce insan var.”

“DEPREM MAĞDURLARININ HER ŞEYİ GİDİYOR VE PARA ÖDEYECEKLER Mİ?”

Depremzedelere verilecek konutlardan ödeme alınmasına da tepki gösteren Şahan Gökbakar, “Depremzedeler 20 yıl vadeli ödeyerek yeni evlerine kavuşacaklar. Bence en önemli konu bu. kelimeler.

turgutlu-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu