Ekonomi

TV+, sömestr tatilinde çocukları Kral Şakir ile buluşturuyor

Dijital içerik platformu TV+, sömestr tatilinde çocukların ilgiyle takip ettiği Kral Şakir’in yaratıcısı Varol Yaşaroğlu’nun katılımıyla 29 Ocak Pazar günü Vadistanbul’da bir çizim atölyesi ve imza günü düzenleyecek.

TV+’tan yapılan açıklamaya göre TV+, sömestr tatilinde de çocuklara eğlenceli dakikalar yaşatacak etkinliklerine devam ediyor.

TV+’ın ana sponsorluğunda, Vadistanbul’un ev sahipliğinde 29 Ocak Pazar günü bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek özel etkinlikte, çocuklar için resim atölyesi, imza günleri ve yaratıcısı Varol Yaşaroğlu’nun çeşitli etkinlikleri yer alacak. Kral Şakir.

Vadistanbul’un zemin kat aktivite alanında 13.00-20.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek ücretsiz programda çocuklar Kral Şakir karakterleriyle tanışacak ve zumba gösterisi ile eğlenceli vakit geçirecekler.

Grafi2000 Yaratıcı Çocuk Çizimi eğitiminin ardından Varol Yaşaroğlu, çocuklara sahnede Kral Şakir’in karakterlerini çizdirecek. Saat 16.00’da başlayacak imza etkinliğinin ardından gerçekleştirilecek ikinci oturumda ise çocuklar; Sahne şovları ile eğlenecek, çizim eğitiminin ardından Kral Şakir ve Fil Necati ile tanışacak.

kagizman-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu