Haber

Yeşilçam’ın Dört Yapraklı Yoncasından Filiz Akın Hastaneye Kaldırıldı: Filiz Akın’ın Sağlık Durumu Nasıl?

Yeşilçam’ın usta oyuncularından Filiz Akın, gündemin öne çıkan ismi oldu. Türk sinemasının değerli isimleri arasında yer alan Akın, sosyal medya hesabıyla hayranlarını korkuttu. Filiz Akın ameliyat olduğunu anlatırken sağlık durumuyla ilgili de detaylar verdi. Peki Filiz Akın’ın son durumu nedir? Filiz Akın ameliyat oldu mu?

Gelin detaylara birlikte bakalım.

Filiz Akın’ı bilmeyen, tanımayan yoktur. Türkan Şoray, Hülya Koçyiğit ve Fatma Girik ile birlikte Filiz Akın, Yeşilçam’ın Dört Yapraklı Yoncası olarak kabul ediliyor.

Birçok başarılı projeyle Türk sinemasına büyük değer katan usta oyuncu, zaman zaman sağlık sorunlarıyla da gündeme geliyor.

Ses tellerinde sorun olan sanatçının boğazından kesik atıldı. Kesimin analiz sonuçlarının saf olması hayranları sevindirdi.

Filiz Akın, sosyal medya paylaşımlarıyla hayranlarını bir kez daha korkuttu. Usta oyuncu bir operasyon daha geçirdiğini açıkladı.

Filiz Akın’ın sağlık durumu nasıl?

Malignite ihtimaline rağmen üst kulağından parça alındığını belirten Akın, sağlık durumunu anlattı.

‘Geçen cuma, üst kulağımdan şüpheli doku ameliyatla alınmadan önce… Hastane odası aynı ama fotoğraf/resim daha eski. Yarın daha iyi olacak. Yeter geceler.’

Filiz Akın’a da geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu