Dünya

Yu-Gi-Oh! 2023 Dünya Şampiyonları Açıklandı!

 
Yu-Gi-Oh! 2023 Dünya Şampiyonası (WCS), 6 Ağustos Pazar günü Japonya’daki TOKYO BIG SIGHT’ta (Tokyo Uluslararası Fuar Merkezi) düzenlendi. 2019 yılından bu yana ilk kez düzenlenen turnuva, üç farklı kategoride kıyasıya mücadelelere ev sahipliği yaptı ve Dünya Şampiyonlarını belirledi.
 
Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU (TCG) Ana Karşılaşmasında, Kuzey Amerikalı Paulie Aronson finalde Peru’dan Juan Mateo Augusto’yu yenerek 2023 Yu-Gi-Oh!’da Renteria Pastor’u mağlup etti! TCG Dünya Şampiyonu unvanını kazandı. Şampiyon, zorlu finali 2-0 kazanmak için Dragon Chain Deck’i kullandı.
 
 
 
Yu-Gi-Oh! DUEL LINKS finali ise Takagi ile Yukoo arasındaki çekişmeli maçın ardından Takagi’nin 3-0’lık galibiyetiyle sonuçlandı.
 
Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL, bu yıl ilk kez WCS’ye girdi ve 3’e 3 takım maçlarıyla nefes kesici bir turnuvaya ev sahipliği yaptı. Finalde 7. Takım keskin nişancı avcılarına karşı mücadele etti. Sonuç keskin nişancı avcılarının lehine 5-3 oldu ve Josh, QuantalThink ve Emre ilk Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL Dünya Şampiyonu oldu.
 
Yu-Gi-Oh! Dünya Şampiyonası, üç kategoride dünyanın en güzel Düellocularını belirleyen bir turnuvadır. Daha fazla bilgi için: https://www.konami.com/yugioh/worldchampionship/2023/en/
 
basın bülteni

niksar-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu